Regulamin sklepu internetowego lasimona.pl


1. Postanowienia ogólne
Sklep internetowy lasimona.pl jest prowadzony przez

 LA SIMONA Beata Rasała
NIP : 8331311347, Regon 386462193

 
Rachunek bankowy mBank : 40 1140 2004 0000 3902 8016 0034 

Sklep internetowy lasimona.pl powstał z myślą o tych wszystkich osobach, które chcą dokonywać zakupów bez wychodzenia z domu i jednocześnie mieć gwarancję na bardzo wysoką jakość nabywanych w sklepie wyrobów.

Korzystanie z usług sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

2. Oferta
Artykuły oferowane przez sklep internetowy lasimona.pl są nowe.

Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym lasimona.pl są podane w złotych polskich i są cenami brutto

Sklep internetowy lasimona.pl zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian cen produktów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia, do usuwania i dodawania towarów do oferty, wprowadzania, odwoływania, jak i zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.
Ceną obowiązującą Klienta jest cena widniejąca w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia (cena widniejąca na stronie, powiększona o koszty transportu).

3. Promocje

Darmowa wysyłka do paczkomatu !!!

4. Zasady składania zamówień
Sklep internetowy lasimona.pl  prowadzi działalność handlową poprzez serwis https://lasimona.pl/

Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się w końcowym etapie składania zamówienia.

Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wszystkich pól formularza.
Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma na swój adres e-mail (podany przez Kupującego w zamówieniu) list z potwierdzeniem zamówienia.

Potwierdzenie zamówienia jest niezbędne do jego realizacji.
Za moment przyjęcia zamówienia uznaje się fakt wysłania do Klienta wiadomości e-mail przez sklep internetowy lasimona.pl w celu potwierdzenia złożonego zamówienia. 
W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia wynikłego z winy Kupującego (błędny numer telefonu, adresu e-mail) złożone zamówienie zostanie anulowane w ciągu 48h, a ewentualne dane osobowe z nim zawarte zostaną usunięte z bazy danego sklepu.
Zamówienia składane w dni powszednie po godzinie 17 00 , w soboty i niedziele oraz święta rozpatrywane będą od następnego dnia roboczego.
Sklep internetowy lasimona.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (wadliwego działania systemów, sieci, itp.) jednak po zidentyfikowaniu błędu dołoży wszelkich starań, aby go naprawić.
Wysyłając zamówienie do sklepu internetowego lasimona.pl kupujący oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem.


5. Anulowanie zamówienia
Klient  Sklepu internetowego lasimona.pl może wycofać swoje zamówienie kontaktując się z nami telefonicznie 574 912 636 lub mailowo kontakt@lasimona.pl

 UWAGA !!! nie możemy anulować zamówienia, które zostało już wysłane do klienta.

6. Formy płatności
przelewy on-line poprzez Paynow  –  płatność on-line bezpośrednio ze swojego konta bankowego. Wiecej informacji o gwarancjach bezpieczeństwa można znaleźć na stronie  www.paynow.pl

przedpłata – płatność przelewem na konto – paczka jest wysyłana w momencie zaksięgowania przelewu na naszym koncie (nie licząc dni wolnych od pracy i świąt)

Przy wyborze formy płatności „przedpłata” pieniądze należy wpłacić na poniższe konto:

LA SIMONA Beata Rasała

mBank : 40 1140 2004 0000 3902 8016 0034

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko kupującego.

Brak tych informacji może wydłużyć okres zakończenia transakcji.

 pobranie - płatność gotówką kurierowi w chwili odbioru zamówienia.

W przypadku nieodebrania złożonego zamówienia „za pobraniem”  sklep internetowy lasimona.pl  zastrzega sobie prawo do roszczeń zwrotu kosztów wysyłki zgodnie z aktualnym cennikiem.

7. Koszty wysyłki

Całkowity koszt zamówienia obejmuje cenę towaru brutto oraz koszty wysyłki towaru do Klienta. Przysługujące rabaty i promocje uwzględniają tylko cenę towaru.

 W zależności od wybranej formy płatności koszty wysyłki kształtują się następująco:

Zwykły przelew,  przelew online paynow:

In Post Paczkomaty - 11 zł

DPD - 18 zł

Pobranie:

DPD - 22 zł

Promocja – darmowa wysyłka do paczkomatu !!!

 

8. Zasady dostawy zamówień
Przesyłki  dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia.

Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.

Sklep internetowy lasimona.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmę kurierską.
Czas realizacji zamówienia określony  jako liczba dni roboczych między przyjęciem zamówienia do realizacji przez sklep internetowy lasimona.pl, a wysłaniem przesyłki wynosi do 24 godziny, nie licząc dni wolnych od pracy i świąt.
Koszt przesyłki pokrywa Klient. W przeciwnym wypadku sklep internetowy lasimona.pl poinformuje Klienta o przejęciu tego kosztu na siebie.
Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (dowód zakupu).

 

9. Gwarancje, reklamacje i zwroty towaru

Klient  ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie  produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży otrzymany produkt należy odesłać na adres sklepu internetowego lasimona.pl wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (https://lasimona.pl/upload/formularz_zwrotu.docx) podając swoje dane.

 

Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony, jest czysty, z oryginalnymi metkami , pozbawiony zapachu (np.: kremy, perfumy), kompletny, z dowodem sprzedaży. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu.


Zwrot pieniędzy w kwocie równej cenie jaką Klient zapłacił za dany produkt będzie przesłany w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania paczki zwrotnej, przelewem na numer konta bankowego podanego przez Klienta w formularzu. Koszt transportu zwracanego produktu pokrywa Klient.


Jeśli Klient zauważy, że produkt, który otrzymał posiada wady jakościowe lub inne powstałe podczas dostawy, ma prawo do złożenia reklamacji. Należy wtedy odesłać wadliwy towar w przeciągu 14 dni od daty otrzymania produktu oraz dołączyć wypełniony formularz (https://lasimona.pl/upload/formularz_reklamacyjny.docx) wraz z opisem przyczyn reklamacji podając swoje dane.


Sklep internetowy lasimona.pl zastrzega sobie prawo 2 dniowego okresu rozpatrzenia reklamacji od momentu otrzymania paczki zwrotnej, a o podjętych czynnościach zobowiązuje się informować Klienta.
Nie stanowią wad fizyczne różnice, wynikające z parametrów technicznych edycji prezentacji lub jej odbioru.


Jeśli po otrzymaniu od nas przesyłki okaże się, że zakupiony został produkt w niewłaściwym rozmiarze lub kolorze można dokonać wymiany.
W takim przypadku należy odesłać do nas zakupiony produkt na swój koszt oraz skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailem: kontakt@lasimona.pl w celu szybkiego ustalenia i ewentualnego zarezerwowania produktu we właściwym rozmiarze lub kolorze.
Po otrzymaniu zwracanego do wymiany towaru w nienaruszonym stanie sklep internetowy lasimona.pl dokona wysyłki innego, ustalonego produktu na koszt Klienta.
Przesyłki wysyłane na koszt sklepu internetowego lasimona.pl nie będą odbierane.

 

10. Ochrona danych osobowych
Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez sklep internetowy lasimona.pl w celu realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych (informowanie o nowościach i promocjach w sklepie).
Dane osobowe Klientów gromadzone poprzez formularz danych kontaktowych Klienta są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami RODO /Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r./ Postawą przetwarzania danych osobowych jest przede wszystkim art. 6 RODO.

Każdy Klient, którego dane znajdują się w bazie danych sklepu internetowego lasimona.pl ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania i usuwania.

11. Prawa autorskie

Kopiowanie, reprodukowanie tekstów, fotografii i innych elementów z witryn sklepu internetowego lasimona.pl w całości lub w części, bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela sklepu, jest zabronione.

Wszelkie wykorzystanie zdjęć pochodzących ze sklepu internetowego lasimona.pl w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, w tym sprzedaży prezentowanych produktów na aukcjach internetowych i w innych sklepach, spowoduje rozpoczęcie dochodzenia praw sklepu z powodu kradzieży należących do niego materiałów.


12. Postanowienia końcowe
Sklep internetowy lasimona.pl  zastrzega sobie prawo zmiany wyżej wymienionych zasad regulaminu.
Sklep internetowy lasimona.pl  nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące konto oraz hasło klienta.
W sprawach nie określonych przez niniejszy regulamin obowiązują  przepisy kodeksu cywilnego.